Formátování

Rychlost

85 % objednávek zpracujeme do 5 dnů

Preciznost

Díky specializované technologie zpracujeme materiál daleko přesněji a rychleji než ten nejzručnější člověk

Zkušenosti

S nářezovým centrem jsme začali už v roce 2012
Vybírejte z naší široké nabídky plošného materiálu. Máme zboží výrobců Kronospan, Egger a DDL za výhodné ceny. Tuto nabídku budeme rozšiřovat o další výrobce plošného materiálu.

Plošný materiál zpracujeme (nářez, olepení, co si jen budete přát!) kvalitně a rychle, 85 % zakázek realizujeme do 5 dnů a na kontě máme tisíce úspěšně provedených zakázek. Všechno pak dopravíme na vaši adresu, výslednou práci si můžete vyzvednout také sami a nic vás to nebude stát.

Ušetřete čas a peníze na přepravě, kupte si u nás plošný materiál za příznivé ceny. V nabídce máme přes 450 dekorů a druhů materiálu a tuto nabídku budeme navyšovat. Když si nevíte rady, jaký materiál vybrat například pro výbavu kuchyně, tak vám rádi poradíme, náš specializovaný personál se v této problematice skvěle orientuje.
NECHTE PŘÍPRAVU A ZPRACOVÁNÍ PLOŠNÉHO MATERIÁLU NA NÁS!
postup
Jak na to?
Zvolte si, jaký chcete materiál nařezat, popřípadě jak chcete materiál zpracovat. U formátování míry zadáváte včetně hrany - nemusíte odečítat sílu hrany. Pokud si přejete olepit dílec jinou hranou (myšleno jiný odstín, jiná barva apod) uveďte to prosím v kolonce poznámka.
Zadejte objednávku na zákaznickém portálu.
Vyzvednutí: vyzvedněte si to u nás a nemusíte platit za dopravu, dostanete k tomu občerstvení ve formě snídaně zdarma, popřípadě zadejte adresu, kam chcete výslednou práci dopravit.
podrobný postup

Zadejte parametry vaší zakázky a ihned zjistěte cenu materiálu a práce

Proč si vybrat nás?
S námi se nemusíte zdržovat s opracováním plošného materiálu, můžete se věnovat tvořivé práci na nábytku pro své zákazníky. Svěřte zpracování nám a zvládněte více zakázek, navyšte své zisky a nechte nás, ať vám uvolníme ruce. Vy pak můžete ušetřený čas věnovat novým zákazníkům!

Opracování materiálu, to není jen čas. Když se řežou desky, tak létají třísky. A ty se pak musí uklidit. Nic takového však řešit nemusíte, když to svěříte do rukou nám. Vaše dílna zůstane čistá a upravená, bez výrobních rizik a šance, že dojde k poškození materiálu. My jsme totiž investovali do drahých a moderních technologií, s kterými dokážeme plošný materiál rychle a přesně nařezat.
Nezdržujte se s nářezem, nejste na to sami. Spolehněte se na nás.
Design není tím, čím vypadá a jak vypadá, design je způsob, jakým funguje.
- Steve Jobs
reklamní sdělení

Vyzvedněte si

hotový materiál u nás

a neplaťte za dopravu.
A pochutnejte si na kávě.
Těšíme se na Vás.
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© BRŠLÍK s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu