HODNOCENÍ

Nářezové centrum v číslech

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele nábytkových dílců, pak jste u nás na správné adrese. Naše nářezové centrum je specializováno na plošný materiál a nabízí široký výběr materiálů od 9 značek.

Díky našim moderním technologiím a kvalifikovanému personálu dokážeme vyřídit až 92% všech zakázek do 5 pracovních dnů. A naše kapacita až 120 desek za den nám umožňuje pokrýt i větší zakázky.

Chcete si předem prohlédnout, jak bude váš materiál vypadat? Nabízíme 11 vzorníků, které vám pomohou vybrat ten správný materiál pro vaše potřeby. Omrkněte je!

Na Google si pevně držíme hodnocení 4,9 hvězdiček z 32 recenzí. Spokojenost našich zákazníků je pro nás přece jen prioritní.

A jestli hledáte práci v oboru, máme pro vás jednu dobrou zprávu. Aktuálně máme volnou pozici v našem týmu na obsluhu CNC pily, o které si přečtete více v záložce kariéra.

Věříme, že tyto čísla mluví za sebe. Tak nás neváhejte kontaktovat a dejte nám příležitost ukázat vám naši kvalitu, rychlost a spolehlivost. Zaregistrujte se do našeho portálu!

Předchozí článek
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© BRŠLÍK s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu