HODNOCENÍ

Nový vedoucího výroby

S radostí vám představuji Karla Šeplavého, který po Petrovi přebírá pozici vedoucí výroby. Karel je strojní inženýr s bohatými zkušenostmi z vedení výroby. Karel strávil 19 let u jednoho zaměstnavatele a mezi jeho úkoly patřila: výstupní kontrola produktů, nastavování procesů ve výrobě a dohlížení na dodržování stanovených termínů.

Dlouhodobým cílem naší firmy je zvyšovat procento vyřízených objednávek do 5 dnů a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Věřím, že s pomocí Karla a jeho zkušeností dosáhneme našich cílů.

Co tě vedlo ke změně zaměstnání?

Věděl jsem, že pokud neudělám změnu teď, budu u jednoho zaměstnavatele až do konce života. V předchozím zaměstnání jsem si splnil veškeré cíle, které jsem si dal, a chtěl jsem udělat změnu.

Co považuješ za největší výzvu v nové práci?

Bršlík má velmi dobré jméno a kvalitu odvedené práce, takže nechci dělat revoluci, ale spíše evoluci a zlepšovat proces výroby z hlediska efektivity. Podle mě je důležitá i firemní kultura, na kterou se často zapomíná. Na tyto body se hlavně zaměřím.

Jaký máš vztah k nábytku a jeho výrobě?

K nábytku a vůbec k řemeslné práci mám velmi dobrý vztah. Rád komunikuji s lidmi, kteří umí své řemeslo, a velice si jich vážím. 

Pokud mám dobře udělanou kuchyň, šatnu nebo zádveří, mám z těchto věcí každý den radost a zlepšují mi kvalitu života. Takto přistupuji k nábytku. 

Vím, že pokud bude plošný materiál kvalitně zpracován, konečný zákazník bude spokojený a náš klient truhlář bude mít spokojené zákazníky a k nám se bude vracet.

Prozraď nám, jak trávíš volný čas? 

Jsem nadšený a dlouholetý pilot horkovzdušného balonu, takže pokud nelétám v práci nebo kolem rodiny, létám doslova v oblacích 😊. Myslím, že je to způsob života, který má velmi pozitivní dopad na mou psychickou pohodu.

 

Přeji Karlovi mnoho úspěchů ve vedení výroby a Petrovi děkuji za jeho odvedenou práci.

 

Pavel Bršlík

 

Předchozí článek
Následující článek
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© BRŠLÍK s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu