HODNOCENÍ

o nás

Baví nás, co vás ne.
Nářezové centrum Bršlík. Zpracování plošného materiálu rychle a kvalitně.

O firmě

Firma se jmenuje po majiteli zakladateli Pavlu Bršlíkovi. Nebojíme se totiž podepsat pod naše produkty, jsme pyšní na naše schopnosti, jsme pyšní na naše nářezové centrum a to, s jakou rychlostí a přesností dokážeme zpracovat plošný materiál.

 Jsme hrdí i na to, do čeho investujeme. Naše zdroje vkládáme do rozvoje našeho know-how, investujeme do našich zaměstnanců a do technologie, kterou používáme. Vždy nabízíme to nejlepší, co je na trhu.

Prozákaznický přístup je pro nás hlavní. 93 % objednávek odbavíme do 5 dnů a cenovou nabídku dokážeme stanovit do pěti minut po obdržení objednávky. Rovněž jsme vytvořili zákaznický portál, aby bylo odbavování objednávek co nejjednodušší pro zákazníky i pro nás a zároveň úplně bez chyb.
SHLÉDNOUT VIDEO
zákaznický portál

Rychlost

93 % objednávek zpracujeme do 5 dnů

Preciznost

Díky specializované technologii opracujeme materiál přesněji a rychleji, než jakýkoliv člověk

Dlouholetá praxe

Přes 200 let kolektivních zkušeností v řemesle, na trhu působíme od roku 2012

Pod jednou střechou

Vše pro výrobu nábytkových dílců jednom místě, ušetříte čas a peníze
Nejen nářezové centrum: Naše vize
Jsme partnerem pro každého člověka, který chce něco vytvořit. Kvalita zpracování plošného materiálu je velmi důležitá pro výrobu každé kuchyně, vestavěné skříně, stolu, nebo vlastně jakéhokoliv kusu nábytku a mnoha jiných věcí.

My jsme se rozhodli, že právě poskytování kvalitního a bezchybně zpracovaného plošného materiálu bude posláním našeho podnikání. Jsme jedni z prvních, kdo na našem území začali s nářezovým centrem jako s takovým.
Nebuďte v tom sami
Svěřte opracování plošného materiálu nám!
Naše

Technologie

HOMAG je přední světový výrobce technologií pro dřevozpracující průmysl. Naše pily pracují s přesností 0,05 mm a materiál automaticky nakládají, takže s ním šetrně zachází, což je klíčová funkce pro práci s lesklými materiály. Už žádné škrábance.

Jako bonus vidíme zachování toku materiálů, což podpoří produkci. Z jedné strany vchází do stroje materiál a z druhé je zpracovaný materiál odebírán. Zdá se to být samozřejmé, ale opak je pravdou. Tohle pravidlo aplikujeme napříč celou výrobou. Materiál vždy ,,teče“ jedním směrem. Je to jeden z důvodů, proč 85 % zakázek vyřídíme do 5 dnů. Míra efektivity je vysoká.

Se stroji OTT provádíme průmyslové olepování nábytkových hran. Tyto stroje splňují naše nároky na robustnost a dlouhou životnost. Pokud chcete olepovat velké množství plošného materiálu, tak nemáte čas s neustálým laděním stroje, jak je to běžné u nižších řad. Díky tomuto stroji zvládneme i časově nejnáročnější zakázky.

Na brněnský trh jsme v roce 2016 přišli jako první s lepením na bázi PUR.
Co to znamená? Je to spoj nábytkové hrany a deskového materiálu, který odolá vysokým teplotám, je voděodolný, mechanicky pevný a esteticky přívětivý, protože spára je výrazně tenčí než u lepidel na bázi EVA.
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© BRŠLÍK s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu