HODNOCENÍ

olepování

Rychlost

92 % objednávek zpracujeme do 5 dnů

Preciznost

Díky specializované technologie zpracujeme materiál daleko přesněji a rychleji než ten nejzručnější člověk

PUR

Naše spoje jsou pevné a vodotěsné

Perfektní dojem

Námi olepené hrany jsou esteticky přívětivé a to je právě to, co prodává!
Plošný materiál a veškeré relevantní formy zpracování přesně podle vašich přání na jednom místě. Nechte si pomoci, s plošným materiálem to umíme.

Žádná výrobní rizika a žádný ztracený čas. Soustřeďte se na to, co vás na podnikání baví a co vám vydělává a přípravu plošného materiálu nechte na nás.
Jsme profesionálové a ty z nás nedělá pouze know-how, ale také naše technologie.

Plošný materiál zpracujeme (nářez, olepení, co si jen budete přát!) kvalitně a rychle. 92 % zakázek realizujeme do 5 dnů a na kontě máme tisíce úspěšně provedených zakázek. Vše pak dopravíme na vaši adresu nebo si výslednou práci můžete vyzvednout sami.
Zadejte parametry vaší zakázky a ihned zjistěte cenu materiálu a práce

Máme největší nabídku plošného materiálu na Brněnsku

Nechte všechny starosti okolo plošného materiálu na nás a vyberte si z bohaté nabídky plošného materiálu od

PRODEJ PLOŠNÉHO MATERIÁLU
postup
Jak na to?
Zvolte si, jaký chcete materiál nařezat, popřípadě jak chcete materiál zpracovat. U formátování míry zadáváte včetně hrany - nemusíte odečítat sílu hrany. Pokud si přejete olepit dílec jinou hranou (myšleno jiný odstín, jiná barva apod) uveďte to prosím v kolonce poznámka.
Zadejte objednávku na zákaznickém portálu. Tu můžete zadat jak v online formuláři, tak i z předem připraveného souboru, který si vyplníte ručně nebo vygenerujete z vašeho systému pro návrh nábytku (např. PRO100).
Vyzvednutí: vyzvedněte si to u nás a nemusíte platit za dopravu, dostanete k tomu občerstvení ve formě snídaně zdarma, popřípadě zadejte adresu, kam chcete výslednou práci dopravit.
podrobný postup

zákaznický portál

Zjednodušte si práci a využijte výhod portálu

zákaznický portál
PODROBNÝ POPIS

Olepování

Olepování je pro nás velmi důležitou disciplínou. Při tomto procesu si dáváme záležet na provedení, jak estetickém, tak účelovém.

Většinou používáme kluzký separát, aby nedošlo k poškrábání hrany a znehodnocení plošného materiálu. Jako lepidlo používáme vždy materiál, který se barevně hodí k lepenému nábytkovému dílci, např. pro bílý materiál a světlé dekory použijeme bílé lepidlo, aby nešlo vůbec vidět, že k nějakému přilepení došlo.
reklamní sdělení

Vyzvedněte si

hotový materiál u nás

a neplaťte za dopravu.
A pochutnejte si na kávě.
Těšíme se na Vás.
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© BRŠLÍK s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu